N/A /10
دارو دسته جنگلی ها 2
0% (0 رای)

توضیحات

Les As de la Jungle 2 به فارسی دارو دسته جنگلی ها 2 انیمیشن محصول کشور فرانسه است.انیمیشن Les As de la Jungle 2 دارو دسته جنگلی ها 2 به کارگردانی Laurent Bru و Yannick Moulin و Benoît Somville میباشد.

محصول کشور: فرانسه

کارگردان: Laurent Bru و Yannick Moulin و Benoît Somville

سال انتشار: 2023

درباره انیمیشن

انیمیشنی ماجراجویی، کمدی، فانتزی و خانوادگی به کارگردانی مشترک لوران برو، یانیک مولن و بنوا سامویل (Laurent Bru و Yannick Moulin و Benoît Somville) محصول کشور فرانسه است که در سال 2023 میلادی توسط سه کمپانی‌ TAT Productions و Master Films و France 3 Cinéma تولید شد؛ نویسندگی انیمیشن دار و دسته جنگلی ها 2 را نیز دیوید آلوکس، اریک توستی و ژان فرانسوا توستی به صورت مشترک، برعهده داشته‌اند؛ انیمیشن دار و دسته جنگلی ها 2 اولین بار در تاریخ 16 آگوست سال 2023 میلادی توسط کمپانی SND Films در سینماهای کشور فرانسه و توسط کمپانی Capella Film در سینماهای کشور روسیه اکران شد.پیشنهاد میکنیم از انیمیشن شرک 5 هم دیدن فرمایید.

دارو دسته جنگلی ها 2

خلاصه داستان انیمیشن

در مورد یک آرمادیلوی دانشمند و باهوش به نام آلبرت است که سال‌ها پیش ناپدید شد. حال آلبرت حباب صورتی عجیبی را اختراع کرده که بر فراز جنگل در حال پخش شدن است. در این میان مشخص می‌شود این حباب در تماس با آب منفجر می‌شود و یک ماه آینده نیز فصل پر بارشی خواهد بود!! حال برای نجات جنگل، دقیقه‌ای برای از دست دادن وجود ندارد و…آرمادیلوی نابغه و دانشمندی به نام آلبرت که سال ها پیش غیبش زده حباب صورتی و عجیبی را اختراع کرده که بر فراز جنگل در حال گسترش یافتن است. این حباب در تماس با آب منفجر می شود و ازقضا یک ماه دیگر فصل پربارانی از راه می رسد!

دانلود انیمیشن Les As de la Jungle 2 با لینک مستقیم

پخش آنلاین تریلر انیمیشن

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساسدانلود انیمیشن Les As de la Jungle 2 2023 دارو دسته جنگلی ها 2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *