دانلود فیلم بخارست

دانلود قانونی
بخارست
0% (0 رای)

توضیحات

بخارست فیلمی به کارگردانی مسعود اطیابی است. فیلم بخارست محصول سال 1401 فیلمی با ژانر کمدی خانوادگی با بازی حسین یاری، پژمان جمشیدی، امیرحسین آرمان و … است.

کارگردان: مسعود اطیابی

ژانر: کمدی

سال انتشار: 1401

خلاصه داستان فیلم بخارست

جلیل بعد از بازگشت برادرش از ترکیه، در فضای مجازی فعالیت می‌کند تا درآمد و مخاطب بیشتری برای خود پیدا کند و از این راه درآمدی کسب کند. او برای این کار، در فضای مجازی چالش‌های مختلفی اجرا می‌کند که اکثر آن چالش‌ها خطرناکند و ممکن است به دیگران آسیب بزند. در یکی از این چالش‌ها، کسی را در سونا بخار یک استخر حبس می‌کند و این کار باعث می‌شود که او خفه شود. جلیل از جلال کمک می‌خواهد تا جنازه‌ای که روی دستش مانده را سربه‌نیست کنند. در این بین متوجه می‌شوند که کسی که در سونا خفه شده، یک آقازاده است که این روزها کارهای بزرگی می‌خواهد انجام دهد. او پسر وزیر است و می‌خواهد افشاگری مهمی دربارۀ فسادهای اقتصادی و سیاسی انجام دهد.پیشنهاد میشود از فیلم خط استوا هم دیدن کنید.

بخارست

بازیگران فیلم

حسین یاری، پژمان جمشیدی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، پونه عاشورپور، غزال نظر، ایمان صفا، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، رضا بهبودی، غلامرضا نیکخواه و بابک کریمی بازی می کنند.

فروش فیلم بخارست در سینما

سینماهای سراسر کشور در هفته گذشته نزدیک به ۵۱ میلیارد تومان فروش داشتند. این فروش با حضور ۱۸۴ هزار مخاطب و تخصیص ۱۱۴۹۸ سانس در سالن های سینما تا ساعت ۲۰ روز چهارشنبه ۱۱ آذر ماه سال جاری به ثبت رسید. فیلم سینمایی بخارست به کارگردانی سید مسعود اطیابی توانست در هفته گذشته ۱٫۸ میلیارد تومان فروش داشته باشد. فیلم اطیابی نزدیک به ۵۸ هزار بلیت فروخت و ۲۹۶ سالن سینما را در اختیار داشت.

دانلود فیلم بخارست با لینک مستقیم

پخش آنلاین تریلر فیلم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساسدانلود فیلم بخارست

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *